Hakkımızda

Vizyonumuz

Tasarımı her detayda ve her noktada tüm üretim odaklarımıza yerleştirmek. Geleceği kalite ile buluşturmak.

Misyonumuz

Kaliteli, güvenli ve uygun maliyetli inşaat projelerini tasarlamak ve tamamlamak. Yabancı Sermaye’nin Türkiye’deki yatırımlarında dürüst bir ortak olarak doğru iş geliştirme yöntemleri ile yönlendirici olmak.

Tarihçemiz

2003’ten Günümüze;

Optimist LTD. 2003 yılından itibaren proje bazlı ortaklıklarıyla günümüze kadar değer katan bir çok alanda mimari, endüstriyel ve teknolojik projeler gerçekleştirmiştir. Yurtdışı ve yurtiçi olmak üzere projelerinde esas olarak tasarıma ve kaliteye odaklanmıştır. 2003-2008 yıllarında Azerbeycan başta olmak üzere Türki cumhuriyetlerde 40’ın üzerinde proje gerçekleştirmiştir. 2008-2014 tarihleri arasında Kuzey Irak ve Suriye başta olmak üzere Orta Doğu Bölgesi’nde endüstri ve teknolojik yapılar ağırlıklı olarak kalite anlayışından ödün vermeden projelerini tamamlamıştır. 2015-2020 yılları arasında gelişmekte olan ülkemizin çeşitli yerel ortaklıklar kurarak yabancı yatırımcıların iş birlikleri ile Türkiye’de projeler gerçekleştirmiştir.

Yönetim

Erdem Top

Erdem TOP

İcra Kurulu Üyesi/Partner

Özgeçmiş

Erdem TOP

1973 yılında İstanbul’da doğan Erdem Top, uluslararası ilişkiler lisans eğitiminin ardından işletme fakültesi MBA derecesine sahiptir. İş hayatına Lamborghini Calore Clima’da başlayan Erdem Top, 17 yıl süreyle Dünya Şirketler Grubu bünyesinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini 10 yılı aşkın bir süre yürütmüştür. 3 çocuk babası olan Erdem Top İngilizce ve Almanca bilmektedir.

OPT Logo